(Last Updated On: آبان ۴, ۱۳۹۶)
یوگا در آب

یوگا در آب + کلاس غلبه بر ترس از آب

* یوگا در آب به منظور رسیدن به آرامش روانی و فیزیکی
* تنظیم ریتم تنفس و افزایش حجم ریه
* تخیله استرس و تنش روزانه
* جلوگیری از پوکی استخوان
* رفع اسپاسم عضلات و تقویت آنها
* بهبود الگوی خواب طبیعی و تقویت مغز
* رفع خستگی و کوفتگی بدن

+ کلاس ویژه غلبه بر ترس از آب برای مبتلایان به ترس از آب (فوبیای آب)

ما با برگزاری دوره های یوگا در آب علاوه بر توجه به انجام تکنیکی و علمی حرکات، روح نشاط و لذت بردن از آب را نیز به هنرجویان توسط پیشکسوت این رشته و مربیان مجرب فدراسیون به همراه کلاس ویژه غلبه بر ترس از آب آماده کرده ایم. 

چرا یوگا در آب ؟

آب به عنوان ماده ای آرامش بخش شناخته شده است و حرکات آرام، آهسته و روان، بخشى از حرکات یوگا در آب هستند. به عبارت دیگر، یوگا در آب مجموعه ای است از نرمش ها و حرکاتی بسیار ساده و مهم که فرد به راحتی می تواند آنها را انجام دهد و برای تمامی رده های سنی برگزار می شود.

یوگا در آب تاثیر بسیار ملایم بر بدن داشته و سبب می شود تا افرادی که از خستگی مزمن رنج می برند، نیرو و انعطاف پذیری و محدوده حرکتشان بهبود و افزایش یابد.

از آنجاییکه بدن وزن کمتری را در آب تحمل می کند، عضلات آرامتر بوده و بدون هیچ آسیبی، کشیده تر و قوی تر شده تا باعث ایجاد آرامش روحی و فیزیکی در بدن شوند. اکثر حرکاتی که بر روی خشکی انجام می شود، قابل اجرا در استخر نیز می باشند و برخی از حرکات که بر روی خشکی به سختی انجام می شود، در استخر به راحتی قابل اجرا هستند.

یوگا در آب فشاری بسیار ملایم بر عضلات و مفاصل شما وارد کرده و آب به راحتی بدن را برای تأمین استحکام و پایداری حمایت و پشتیبانی می نماید. علاوه بر این خاصیت شناوری آب، ایجاد تعادل بیشتری نسبت به انجام تمرینات بر روی سطح خشکی خواهد داشت.

یوگا در آب، سبب انتشار و توازن انرژی در بدن می شود و خواص حرارت آب بیشتر به درمان کمک می کند. عکس العمل بدن در برابر آب سرد و گرم، سبب آرامش ذهنی و جسمی می شود.

یوگا در آب، باعث افزایش انعطاف پذیری، قدرت، تنفس و آگاهی بدن برای ایجاد ارتباط بین ذهن و بدن می شود و یوگا در آب بر سلامتی جسم و ذهن تاثیر زیادی ایجاد می کند.

فواید یوگا در آب

کشش بیشتر بدن

ایجاد آرامش درونی با استفاده از ریتم تنفس

تقویت انرژی بدن

تخیله استرس و تنش روزانه

آرامش ذهنی و روانی

جلوگیری از تحلیل رفتن عضلات

افزایش حجم تنفس

جلوگیری از پوکی استخوان

آرامش عضلات، دامنه حرکات و انرژی بدن

رفع اسپاسم عضلات

بهبود الگوی خواب طبیعی، تقویت مغز و بدن

بهبود در عملکرد هضم

افزایش پاسخ سیستم ایمنی بدن

بهبود نرمی عضلات و تقویت آنها

رفع خستگی و کوفتگی بدن

بهبود استقامت

کاهش ضربان قلب، فشار خون و بالانس عملکرد قلبی – عروقی

البته با شرکت در کلاس ایروبیک در آب و ورزش در آب مرکز تخصصی ما می توانید بیماری های خود را نظیر: آسیب دیدگی، بیماری های مزمن، آرتریت، گردن درد، کتف درد، کمر درد، دیسک کمر و اسکولیوز، درد مفصل ران و زانو درد، مولتیپل اسکلروزیس (صرع)، فیبرومیالژیا، دیستروفی عضلانی، سیاتیک، اضطراب، افسردگیِ دوران بارداری و پس از زایمان، مشکلات و عوارض بعد از عمل جراحی، اشکالات در حفظ تعادل و … براحتی درمان کنید.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *