(Last Updated On: آبان ۷, ۱۳۹۶)
چربی سوزی ۱

چربی سوزی

کاهش وزن (لاغری) و چربی سوزی موضعی یا کلی حجم بدن و تناسب اندام برای تمامی رده های سنی همراه با گزارش هفتگی ویژه زیر نظر متخصص تغذیه

چربی سوزی سریع شکم

چربی سوزی سریع کمر

چربی سوزی سریع پهلو ها

چربی سوزی سریع بازو ها

چربی سوزی سریع ران ها

+ عضله سازی

+ کلاس ویژه غلبه بر ترس از آب برای مبتلایان به ترس از آب (فوبیای آب)

ما با برگزاری دوره های چربی سوزی موضعی یا کلی بدن در کوتاه مدت علاوه بر توجه به وضعیت بدنی شما بهترین وضعیت ایده ال ذهنی را برای شما ایجاد می کنیم، روح نشاط و لذت بردن از آب را نیز به هنرجویان توسط مربیان مجرب فدراسیون آماده کرده ایم. 

نگاه اجمالی به فواید چربی سوزی

سلامت قلب

ورزش در آب تاثیر چشمگیری در افزایش سلامت سیستم قلب و عروق دارد. از آنجا که قلب در طول زمان انجام ورزش های آبی با شدت بیشتر کار می کند به مرور زمان قلب قوی تر می شود. حال که قلب قوی شده در زمان های عادی نیازی ندارد با شدت و قدرت برای رساندن خون به ارگان های بدن کار کند و  ضربان قلب در حال استراحت قرار می گیرد. این امر خطر حملات قلبی و سایر بیماری های قلبی را کاهش میدهد.

 کاهش وزن

از دیگر فواید ایروبیک در آب به وجود آودن شرایطی برای سوزاندن کالری در زمانی نسبتا طولانی است. زمانیکه ماهیچه ها کار می کنند به انرژی نیاز دارند و بخشی از این انرژی از  کربوهیدرات(قند) موجود در بافت ها که شما می خورید تامین می شود.

اگر شما به اندازه کافی ایروبیک در آب انجام دهید بدن برای تامین انرژی مورد نیاز ماهیچه ها، چربی های اضافه را می سوزاند. کاهش وزن از طریق ورزش های آبی به همراه یک رژیم غذایی مناسب تنها راه سریع رسیدن به ایده ال ذهنی شما می باشد. زیرا یک رژیم غذایی سخت گیرانه و کم کالری باعث ضعف و کاهش حجم عضلانی شما می شود که ما به شدت با آن مخالفیم.

حرکات و نرمش های آب درمانی و ایروبیک در آب مرکز تخصصی ما علاوه بر چربی سوزی باعث افزایش سطح انرژی بدن(متابولیسم) و سلامتی شده، همچنین باعث کاهش استرس و فشارهای ذهنی شده و اعتماد به نفس را بالا می برد.

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *