(Last Updated On: آبان ۳, ۱۳۹۶)
ورزش در آب اصفهان

ورزش در آب اصفهان

انواع حرکات و نرمش های دوره های آموزشی ورزش در آب اصفهان در مجموعه تخصصی ما به انواع زیر تقسیم می شوند:

۱) راه رفتن و دویدن آهسته در آب: همانطور که می دانیم حتی راه رفتن در آب از پیاده روی در خشکی کالری بیشتری میسوزاند و هیچ نوع آسیبی به شما نمی رساند. راه رفتن در آب میتواند در حالی که آب تا کمر یا سینه رسیده باشد انجام شود. مقاومت آب تاثیر درمانی معجزه آوری را به شما می دهد.

۲) ایروبیک در آب: ایروبیک در آب شامل حرکاتی برای تقویت قلب و عروق است، حرکات ایروبیک ریتمیک و منظم هستند و باید حرکات رابه مدت ۹۰ دقیقه در آب اجرا نمود تا از اثرات درمانی و نشاط آور آن بهره برد و مقاومت آب، تاثیر مثبت این حرکات را افزایش می دهد و در کاهش وزن یا لاغری کاربرد بسیار فراوانی دارد.

۳) یوگا در آب: آب خود به عنوان ماده ای آرامش بخش شناخته شده و حرکات آرام، آهسته و روان بخش یوگا در آب موجب بالابردن سطح تاثیرپذیری یوگا در آب می شود.

۴) حرکات کششی و انعطاف پذیری: بهترین محیط برای تمرین و افزایش انعطاف پذیری بدن آب است که شامل حرکات کششی و حرکاتی برای تمامی عضلات بدن است و در آب درمانی برای درمان دردهای عضلانی بکار می رود.

۵) ورزشهایی برای تقویت و تناسب اندام: شامل حرکاتی برای بالا تنه و پایین تنه است که هر چند مقاومت آب میتواند تاثیر آنها را بسیار افزایش دهد اما گاهی با وسایل مخصوص اجرا میشود تا این مقاومت هرچه بیشتر شود. نتیجه این حرکات عضلاتی کشیده، محکم و زیبا یا بطور خلاصه بگوییم فیت است.

۶) دویدن آهسته و سریع در قسمت عمیق استخر: در این نوع ورزش، پا به کف استخر نمیرسد و حرکات دویدن در فست عمیق استخر انجام میشود. به همین منظور از کمربندها، کفشها و ابزارهای مختلفی برای شناور ماندن استفاده میشود.

۷) ورزشهایی در لبه استخر: دیوار استخر بهترین وسیله برای نگهداشتن بدن در حال انجام حرکات است و خود به عنوان یک وسیله کاربردی برای انجام حرکات مورد استفاده قرار می گیرد.

۸) کشش: حرکات کششی آهسته در میان حرکات ورزشی پر تحرک انجام میگیرد و موجب استراحت و بازگشت عضلات به حالت عادی شده، از دردناک شدن و کوفتگی بدن نیز جلوگیری میکند.

۹) شنا: شنا معمولترین نوع ورزش در آب است که شامل شنا کرال سینه، شنا کرال پشت، پروانه و قورباغه اجرا میشود. شما میتوانید آموزش حرفه ای شنا را با آموختن یکی از انواع آن آغاز کرده و پس از مهارت یافتن در آن به انواع دیگر شنا بپردازید.

۱۰) اصلاح تکنیک شنا: در دوره تکمیلی اصلاح تکنیک ما برای دوره های فوق حرفه ای و قهرمانی شرکت نمایید یا ایراداتی را که در شنا کردن از قبل آموخته اید رفع کنید.

۱۱) آموزش انواع شیرجه های مقدماتی و حرفه ای: فرشته، شکسته، جمع باز، یک چرخ از جلو با یک پشتک، یک پشتک و نیم، شیرجه از عقب، یک مهتاب، شیرجه موازنه، بالانس شیرجه، شیرجه های پیچ در پیچ.

دوره های آموزشی ورزش در آب اصفهان مرکز تخصصی ما

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *