(Last Updated On: آبان ۶, ۱۳۹۶)
لاغری شکم

لاغری شکم و غیب شدن شکم

با رعایت موارد بسیار ساده زیر می توانید شاهد لاغری شکم و غیب شدن شکم تان در کوتاه مدت باشید.

۱- تاثیر ایروبیک در آب در لاغری شکم

ماهیچه های کناری شکمتان را به حرکت در بیاورید تا ضمن تقویت آنها باعث کالری سوزی و چربی سوزی موثری شوید. (رکورد دار بیشترین میزان کالری سوزی در ساعت مربوط به ایروبیک در آب است که این ورزش را به اولین ورزش در پروسه لاغری و لاغری شکم تبدیل کرده است)

۲- تاثیر رژیم ماست در لاغری شکم

استفاده ماست کم چرب در سوزاندن چربی های اضافی بدن بسیار موثر است که تاثیر بسیار فراوانی در لاغری شکم دارد و سبب حفظ عضلات در وضعیت مناسب می شود، همچنین با کسب کلسیم کافی در این نوع رژیم غذایی، بدن چربی بیشتری را می سوزاند و مقدار چربی جدیدی را که بدن می سازد، کاهش دهد.

۳- تاثیر خوردن تمشک در لاغری شکم

تمشک سرشار از فیبر است و خاصیت ضد یبوست آن بسیار مشهور است و از بزرگ شدن شکم شما بر اثر یبوست خودداری می کند.

۴- تاثیر نوشیدن آب در لاغری شکم

با نوشیدن آب اشتها کم شده و احساس سیری می کنید پس میل غذا خوردن شما کاهش می یابد، البته ناگفته نماند که کالری آب صفر است.

۵- تاثیر خوردن کرفس یا نوشیدن آب کرفس در لاغری شکم

با مصرف کرفس بدن احساس سیری می کند و دیگر نیازی به پرخوری ندارد، همچنین باعث افزایش متابولیسم (سوخت و ساز) نیز می شود. فراموش نکنید که کرفس یک دیورتیک (تخلیه سریع و مناسب آب بدن) بسیار خوب است پس با این خاصیت توده چربی بدن را مصرف می کند.

کرفس سرشار از کلسیم می باشد که باعث افزایش ترشح تیروکسین می شود که این هورمون باعث افزایش شکسته شدن چربی ها و مصرف دخایر چربی سلولی می گردد.

۶- تاثیر صاف نشستن در لاغری شکم

با درست نشستن به تقویت عضلات شکم خود کمک کنید تا از افتادگی عضلات نگهدارنده شکم جلوگیری کرده و باعث بزرگ به نظر آمدن شکم هم نشده اید.

۷- تاثیر انجام ورزش های شکمی در لاغری شکم

حرکاتی که در ایجاد و نگهداری یک باغچه کوچک نهفته شده است خاصیت معجزه اسایی در از بین بردن چربی های زاید شکم داشته و باعث خوش فرم شدن آن می شود.

۸- تاثیر انجام دراز نشست اصولی در لاغری شکم

برای تقویت عضلاتی شکم و کمر ورزش مناسبی است ولی به شرط اینکه ورزش دراز نشست را اصولی انجام دهید تا دچار دیگر مشکلات ناحیه ستون فقرات نشوید باید یادآوری کنیم که دراز و نشست به چندین نوع زیر تقسیم می شود که انجام انواع آن بسیار سودمند است.

دراز نشست قیچی یا جفتی

دراز نشست به پهلو

دراز نشست همراه با توپ

دراز نشست صخره نوردی

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *