(Last Updated On: آبان ۲, ۱۳۹۶)
درمان موثر ضد سلولیت

درمان موثر ضد سلولیت

سلولیت تجمع چربی زیر پوست است و ظاهری ناهموار به پوست می دهد.

سلولیت ناشی از رسوب چربی کنار بافت کلاژن بوده و در زنان بسیار شایع تر از مردان است. ما حاضریم برای زیبایی پوستمان به هر شکل ممکن این توده های کوچک چربی را آب کنیم، پس بهتر است به ورزش هایی بپردازیم که بیشترین اثر را در درمان موثر ضد سلولیت داشته باشند.

سلولیت به این علت در اکثر زنان دیده می شود که مقدار هورمون استروژن در بدن بالانس نیست و باعث انباشتگی چربی و هورمون در بافت ها می شود، همچنین فاکتورهای ژنتیکی و سیستم گردش خون نامناسب نیز موجب سلولیت می شوند. برخی سلولیت پنهان دارند ولی در برخی دیگر توده های انباشته ناخوشایند دیده می شود. در افرادی که سلولیت آشکار دارند، بخش وسیعی از پوست ناصاف، دارای فرورفتگی عمیق و با چین های زیاد است. در حالی که رایج ترین آن بر روی ران ها  پهلوها، در شکم، بازوها، شانه ها و سینه نیز رخ می دهد.

اگر شما نوع دوم آن را دارید آنها رابه حال خود رها نکنید. شاید از بین بردن سلولیت به نظر سخت باشد اما باید بدانید که روش های زیادی در درمان موثر ضد سلولیت وجود دارد.

با چربی سوزی که در ورزش ایروبیک در آب گنجانده شده، بی خطرترین روش درمان موثر ضد سلولیت است که شما میتوانید براحتی سلولیت را فقط با استفاده از ورزش در آب از بین ببرید.

اگرچه شما نمی توانید کاملا جلو سلولیت را بگیرید ولی براحتی می توانید شیوه زندگیتان که باعث افزایش سلولیت می شود را کنترل کنید.

بیشترین فاکتورهای خطرناکی که باعث بروز سلولیت می شوند:

رژیم های نامنظم و سخت

رژیم سرشار از کربوهیدرات

عدم تحرک

مصرف کم آب

سوء تغذیه

استرس

جدول سنی افراد مبتلا به سلولیت:

جدول سنی افراد مبتلا به سلولیت
۵ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *