(Last Updated On: آبان ۳, ۱۳۹۶)
ایروبیک در آب

 ایروبیک در آب طرح ویژه

 Fat to Fit

انجام تمرین‌های ایروبیک در آب علاوه بر مفرح بودن، کمک زیادی به کاهش وزن و کاهش آسیب‌های ورزشی می‌کند و از این رو مورد توجه ورزشکاران و پزشکان قرار گرفته است که بالطبع یکی از ورزش های آبی مورد استقبال عموم نیز میباشد.

ایروبیک در آب با آخرین متد پیشرفته کشور کانادا 

* چربی سوزی موضعی یا کلی حجم بدن و تناسب اندام برای تمامی رده های سنی همراه با گزارش هفتگی ویژه زیر نظر متخصص تغذیه

* کاهش وزن (لاغری)

* درمان و بهبود گردن درد

* درمان و بهبود کتف درد

* درمان و بهبود کمر درد، دیسک کمر، سیاتیک و اسکولیوز (خمیدگی جانبی ستون مهره ها)

* درمان و بهبود زانو درد

* درمان و بهبود آرتروز

* درمان به بهبود دردهای مزمن و عضلانی

* درمان و بهبود پرکاری و کم کاری تیروئید

* کمک به اصلاح اختلالات راه رفتن و ضعف های حرکتی و عضلانی مانند آتاکسی (Ataxia) و پا پرانتزی (Genu Varum)

+ کلاس ویژه غلبه بر ترس از آب برای مبتلایان به ترس از آب (فوبیای آب) + خنده درمانی + برنامه رژیم لاغری

ما با برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای ایروبیک در آب علاوه بر توجه به آموزش تکنیکی و علمی ایروبیک در آب، روح نشاط و لذت بردن از آب را نیز به هنرجویان توسط مربیان مجرب فدراسیون به همراه کلاس ویژه غلبه بر ترس از آب آماده کرده ایم.

  ایروبیک در آب عامل کاهش وزن ، درد و رفع مصدومیت

۱) پس مدتی از شرکت در کلاس های ایروبیک در آب به خوبی حرکت‌ها را به خاطر می سپارید و ممکن است خود به تنهایی قادر به انجام ورزش باشید هر چند که ممکن است مجموعه‌ای از حرکات منجر به آسیب شود برای همین باید حرکات را زیر نظر یک مربی مجرب انجام دهید. بهتر است در صورت داشتن هر گونه بیماری و یا ناتوانایی مربی خود را آگاه کنید تا برنامه‌ی تمرینی شما را در صورت نیاز تغییر دهد.

۲) بهتر است با فرو بردن بدن خود تا کمر و یا سینه در آب شروع کنیم تا پس از آنکه شروع به حرکت‌های ورزش ایروبیک در آب کردید می‌توانید به عمق بیشتری در آب فرو بروید. در استخر سعی کنید مکانی را پیدا کنید تا به راحتی بتوانید حرکات و تمرینات ایروبیک در آب را انجام دهید.

۳) برای شروع و گرم کردن بدن از حرکات نرمشی به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه که در لینک زیر قرار گرفته اند استفاده کنید. این حرکات ورزشی باعث می‌شود شریان‌های قلب به راه بیفتد و سرعت حرکت انتقال خون را دررگ‌ها بیشتر می‌کند. (لینک حرکات نرمشی گرم کردن بدن در آب)

۴) پاها و بازوهای خود را به صورت دایره درآورید و با استفاده از وزنه‌ها و کشهای مخصصوصی که در آب برای شما عزیزان فراهم کرده ایم به مقاومت و شدت تمرین‌ها را در آب بیفزایید. حرکات خاص ایروبیک در آب توسط مربی و متخصص ورزش در آب بصورت یک کلاس درس بصورت اصولی و تکنیکی به شما عزیزان انتقال پیدا میکند. به طور مثال می‌توانید عضله‌های دوسر بازو را به حرکت درآورید و در آب با وزنه‌ روی آنها کار کنید.

۵) در حدود ۱ تا ۲ ساعت در هر جلسه ایروبیک در آب کار کنید تا با اثرات معجزه اسای آن آشنا شوید. بعد از گرم کردن خود بهتر است از ورزش‌های کششی شروع کنید و به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه به انجام آنها بپردازید. سعی کنید عضله‌های اصلی خود را درگیر این تمرینات کنید. مانند عضله‌های دو سر و سه سر و عضله‌های پشت ران و عضله‌های شانه و سینه و گردن را درگیر این حرکات ایروبیک در آب کنید و در تمامی طول مدت زمان از آنها بیشترین استفاده را ببرید.

۵ پاسخ
  1. مهناز
    مهناز says:

    بهترین و تاثیرگذارترین کلاسی که تا این لحظه رفتم دوره مرکز شما هستش
    ممنون و خسته نباشید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *