اصلاح تکنیک شنا

(Last Updated On: آبان ۵, ۱۳۹۶)

اصلاح تکنیک شنا

در حرکات و تکنیک های شناگران حرفه ای و قهرمانان تفاوت های کوچک و بزرگی دیده می شود که برخی از آنها باید بصورت الگو برای بقیه شناگران عزیز استفاده شود تا هم انرژی کمتری صرف شده و هم با بهترین سرعت ممکنه شناگر به شنا بپردازد. یادگیری همین حرکات باعث ایجاد تفاوتی عظیم می شود پس با پورتفولیو تهیه شده توسط ما با بعضی از این حرکات مربوط به اصلاح تکنیک شنا آشنا شوید.

ما با برگزاری دوره های تخصصی اصلاح تکنیک شنا شما را تبدیل به یک شناگر حرفه ای می کنیم تا به ایده ال ذهنی خود برسید و همچنین روح نشاط و لذت بردن از آب را نیز به شما شناگران عزیز توسط مربیان مجرب فدراسیون انتقال میدهیم. 

دوره تکمیلی اصلاح تکنیک شنا

آسیب‌ های شنا اغلب از نوع آسیب‌های مزمن می‌باشند و مکانیسم ایجاد آنها به علت استفاده بیش از حد عضو و تکرار حرکات می‌باشد پس یادگیری اصلاح تکنیک شنا یک امر ضروری برای دوره تکمیلی آموزش شنا میباشد. بطور مثال درد شانه به علت حرکات چرخشی مکرر است که در سه شنای کرال سینه، کرال پشت و پروانه وجود داشته و در هنگام شروع و مرحله کشش دست بیشتر آشکار می‌شود. استفاده از کفی‌های دست و تخته کمکی شنا در تمرینات باعث افزایش این درد می‌شود.

رایجترین آسیب هایی که شناگران آماتور به خود وارد می کنند شامل:

۱) درد شانه

۲) درد زانو

۳)  درد کمر

۴)  اسکولیوز (خمیدگی جانبی ستون مهره ها)

۵) درد گوش

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق وب سایت برای نویسنده محفوظ است و تمامی خدمات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. Moon©️2006 - 2019
error: ! اجازه کپی برداری از متن را ندارید