(Last Updated On: آبان ۷, ۱۳۹۶)

آموزش سینکرونایز یا رقص در آب

یکی از بزرگترین لذت های زندگی انجام کارهایی است که دیگران آن را امکان ناپذیر می دانند، در آموزش سینکرونایز شما می توانید به قدرت های خارق العاده فیزیکی خود پی ببرید.

سینکرونایز یک پله بالاتر از شنا

آموزش سینکرونایز که به آن ژیمناستیک آبی یا رقص در آب نیز گفته می‌شود، آمیخته‌ای از شنا، شیرجه، واترپلو ، ژیمناستیک و باله است که در آن شناگرها بصورت انفرادی، دو یا تیمی همراه با موسیقی حرکات تیمی و فردی خود را در آب انجام می‌دهند. شنای موزون نیازمند دقت بسیار، استقامت، انعطاف پذیری، هنر و زمان بندی بسیار دقیق است.

شنای موزون یا سینکرونایز دخترانه ترین رشته ورزشی در المپیک و رقابت های جهانی است و تقریبا تمامی شرکت کننده گان این رشته خانم هستتد. داوری این ورزش از نظر هنری بر پایه میزان دشواری حرکت، مدت زمان زیر آب ماندن، وزنی از بدن که بالای سطح آب نگه داشته می‌شود و بر اساس میزان پیچیدگی الگوهای حرکتی ژیمناستیکی و ظریف بودن حرکات استوار است.

در سینکرونایز شناگران می‌توانند از طریق بلندگوهایی که در زیر آب نصب شده صدای موزیک را بشنوند و باید در زیر آب با چشمانی باز به انجام حرکات ظریف خود و یا تیمی هماهنگ بپردازند.

سینکرونایز در بخش مسابقات به سه شاخه تقسیم می شود:

۱) روتین

۲) فنی

۳) آزاد

که به صورت تک نفره، دو نفره و تیمی اجرا می‌شوند.

ما با برگزاری دوره های تخصصی و حرفه ای آموزش سینکرونایز یا رقص در آب علاوه بر توجه به یادگیری تکنیکی و حرفه ای در سطوح مبتدی تا قهرمانی فعالیت می نماییم.

۶ پاسخ
 1. cnc
  cnc says:

  میشه از نمونه آهنگایی که باهاش رقص در آب انجام میشه رو در سایت بذارید؟
  ای طوری تا حدی دستمون میاد که فضای کلاس چطوریه.
  با تشکر💝

  پاسخ
  • Moon
   Moon says:

   با سلام به شما دوست عزیز

   با توجه به محدودیت های موجودی که توسط نهادهای نظارتی وجود دارد از ارائه هرگونه موزیک و ویدیو که خلاف قوانین می باشد معذور هستیم.

   با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *